Kliksa.com Ürün Gönderilmedi!

Uğur Eray T. |

13.04.2013 tarihinde "gittigidiyor" sitesi üzerinden "Samsung UE-32ES5500 FHD LED TV" siparişi verdim. 19.04.2013 tarihine kadar hiç bir gelişme olmamışken birden bire siparişimi iptal ettiklerini ve ürünü tedarik edemediklerini söylediler. Bu zamana kadar site üzerinden attığım mesajlara otomatik cevaplar dışında cevap vermediler.

Başka bir kanaldan ise firmaya ulaşmak mümkün değil. Nereyi arasam sadece site üzerinden mesaj atabileceğimi ve oradan cevap alabileceğimi söylediler. Ürünümü göndermeyerek hem beni mağdur ettiler hem de world kart kampanyasını kaçırmamı sağladılar. Böyle bir firmaya hiç yakışmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Eray T.
  25 Nisan
  20:26

  Ben sizin sisteminizde kayıtlı değilim. Mail adresimde de hiç bir bilgi yok. Tekrar ulaşır mısınız? Böyle otomatik cevaplar yerine biraz irdeleyerek cevap atsanız daha iyi.

 • 24 Nisan
  12:58

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com