Kliksa.com Umursamazlık!

Mete D. |

17.04.2013 tarihinde, saat:10:15:08'te 43824154 sipariş kodu ile yapmış olduğum alışveriş neticesinde ürünüm nedense bir türlü kargoya verilemedi,daha öncede yapmış olduğum başvurularda da herhangi bir sonuç alamadım,bana söylenen teslimatla ilgili bir aksaklık olduğu,nedir bu aksaklık anlamış değilim ve neden ürünüm kargoya verilmiyor,web sitesine baktığımızda saat 16:00'kadar yapılan siparişlerde teslimatın aynı gün içinde tüm Türkiye'ye kargoya verildiğinden bahsediliyor oysaki,konuyla ilgili acil dönüş yapılmasını istediğimde de otomatik olarak bana kliksa.com dan basma kalıp laflarla kurulmuş bir mail geliyor,telefonla da ulaşıp bilgi alınamıyor,6 gün oldu Ankara ya bir kargo çıkaramadılar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mete D.
  24 Nisan
  15:11

  kredi kartıma iadeyi yapmışlar nihayet,aman arkadaşlar sakın ha sakın uzak durun kliksadan,aynı ürünü vatan bilgisayardan netten sipariş verdim adamlar ertesi günü eksiksiz kapıma kadar getirdiler,üç kuruş için paramızla rezil olmaya deymez beyler bayanlar,saygılarımla...

 • Mete D.
  22 Nisan
  15:47

  mail kutuma herhangi bir dönüş yapılmamış,zaten siparişimi iptal ettim.kredi kartıma geri ödeme yapmalarını bekliyorum.bakalım ne olcak,yakamı bir kurtaraydım...

 • 22 Nisan
  15:43

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com