30 Ekim 2014

Kliksa.com Ücret İadesi Sorunu.

Yaklaşık 3 ay önce Kliksa.com'dan aldığım bilgisayar arızalandı ve Exper servisi ücret iadesi raporu verdi. 2 ay boyunca bu raporu ellerine ulaştırmaya çalıştım. Sonra iade onaylandı. Ancak 1 aydır ücret iadesi yapılmadı. 3 aydır belki 30 defa aradım her defasında kayıt oluşturdular size 48 saatte döneceğiz dediler.

En az 30 kayıttan sadece 1 defa dönüş yaptılar ücret iadesi onaylandı diye. Onaydan sonra 10 defa aradım ama yine kayıt yine dönüş yok. Artık anladım müşteri hizmetleri ancak kayıt oluşturup başka birşey yapmıyorlar. Bir kaç gün daha bekleyip artık maddi manevi dava açacağım. Kliksa sabancı güvencesi var diye tercih ettim ama pişman oldum.

Mesut 905 Okunma

Cevaplar

  • Mesut25 Kasım 2014

    sorunumu çözdüler ücret iadesini yaptılar. keşke fıtık etmeden yapsalardı. yine de kliksa her aramamda muhttap buldum yaklaşımları iyiydi.

  • Mesut04 Kasım 2014

    konuyla ilgili dönüş yapılacağını söyledi kliksa ama hala dönüş yapılmadı bekliyoruz...

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Ekim 2014

    Sayın Efe, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön