Kliksa.com Ücret İadem Yapılmadı!

Cihad Ö. |

27.11.2015 tarihinde adı geçen siteden 1 adet Philips Bodygroom aldım fakat bir sonraki akşam biraz daha araştırma yapıp daha üst modeli ve daha çok işlevde kullanılan model olan Philips Multigroom modelini almaya karar verdim ve ürünü iptal ettim.

28.11.2015 tarihinde iptal talebinde bulundum talep işleme alındı. Ürün 30.12.2015 tarihinde yaşadığım şehirde kargo şubesine geldi ve hiçbir işlem yapılmadan direkt geri yolladım fakat aradan 11 gün geçmesine rağmen param geri ödenmedi ve sitede açıklamada yazan ise ürünün depomuza ulaşması halinde paranız 3 iş günü içinde iade yazdığı halde durum ortada.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihad Ö.
  12 Aralık
  19:13

  Ürünün bedeli tarafıma dün gece ödenmiştir. Biraz geç bir ödeme oldu ama sonuç olarak ödenmesi sevindirici bu şikayeti okuyanlar için bilgi amaçlı açıklamada bulunmak istedim.

 • Cihad Ö.
  11 Aralık
  18:04

  Ben sizi konu hakkında kaç defa aradığımı unuttum artık. Beni aramanız bir şey ifade etmiyor. Ben benim olan parayı istiyorum bu benim en doğal hakkım kendinizi savunmayın bana icraat yapın.

 • 11 Aralık
  17:14

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Tarafınıza 0 541 *** ** 26 telefon numarasından arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili tarafınıza mail yoluyla bildirimde bulunulmuştur.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

 • Cihad Ö.
  11 Aralık
  15:41

  2 gün içinde gelen kargo nasıl oluyor da 11 gün içerisinde geri gitmiyor anlamış değilim.