Kliksa.com Teslimat Hala Gerçekleşmedi!

Oğuz G. |

Kliksa.com'dan belirttiğim sipariş numaralı ürünü 23-09-2013 tarihinde aldım aynı gün kargo yazmasına rağmen hiç bilgi vs verilmeden ürünüm hala gelmedi ve bilgi verilmedi yardim@kliksa. com adresine 2 defa bilgi aktardım ikisinde de otomatiğe bağlanmış bir mesaj geldi. 2 mesajda aynı cevap, bu durumla ilgili mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz G.
  27 Eylül
  17:45

  ben sadece satın almış olduğum ürünü istiyorum.bukadar geçikme e-ticaret ortamında hiçbir firmada yaşamadım.çözüm değil açıkcası sonuç istiyorum çözülcek bir durum yok ürünü beğendim stok sordum ve aldım sizde aldığım ürünü kliksa olarak müşteri memnuniyeti arıyorsanız doğru ürünü zamnında göndermeniz yeterli.

 • 27 Eylül
  17:23

  Sayın Gedik,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com