Durmuş A. Teşekkür Mesajı

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ OLAYINI KAFAMDA BİTİRDİĞİ İÇİN KLİKSA COM A TEŞEKKÜR EDERİM Bİ DAHA NE ONLARDAN NE BAŞKA Bİ İNTERNET SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPARIM.

Kliksa.com Teslim Almadan İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Yapılmıyor!

Durmuş A. |

Siparişimi aynı gün içerisinde kargoya verilmesi imkansız bir süre içerisinde iptal ettim ama şimdi diğer şikayetleri okuduğumda farkına vardım adamlar başkasının malını 5 günde kargoya vermiyorlar benim siparişim aynı gün içinde alelacele kargoya verilmiş iptal istemime rağmen malzeme de hiç teslim edilmeden kargo tarafından kendilerine ulaştı hala kontrol edilecek diyorlar neyi kontrol edeceksiniz malzeme hiç teslim alınmadı ki hala paramı ödemediler.

Cumhuriyet Baş Savcılığına başvurmayı düşünüyorum anlaşıldı ki internetten alışveriş diye birşey yoktur.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Durmuş A.
  17 Haziran
  08:30

  İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ OLAYINI KAFAMDA BİTİRDİĞİ İÇİN KLİKSA COM A TEŞEKKÜR EDERİM Bİ DAHA NE ONLARDAN NE BAŞKA Bİ İNTERNET SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPARIM.

 • 13 Haziran
  12:13

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com