Kliksa.com Siparişimi 1 Haftadır Göndermedi!

Özgür G. |

Hayatımda ilk defa bir firmayı şikayet ediyorum. Bunu başaran Kliksa.com'a ayrıca teşekkür etmek lazım! Biri beyaz eşya, biri akıllı telefon olmak üzere iki sipariş verdim. Daha önce hiç alışveriş yapmamıştım Kliksa.com'dan ama Sabancı güvencesiyle ibaresini görünce tereddüt etmedim açıkçası.

Tedariği daha zor olan beyaz eşya 3 günde elime ulaşırken sokak arasında bile rahatlıkla bulabileceğiniz akıllı telefonu 1 haftadır gönderemediler ve gönderemedikleri gibi adam akıllı arayıp insan yerine bile koymadılar.

Canlı yardımdaki arkadaş da, tedariğinde sorun var isterseniz iptal edin diyor siparişi yardımcı olacağı yerde. Çok şaşkın ve kızgınım...

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  10:01

  Sayın Güreşen,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com