Kliksa.com Siparişim Kargoya Verilmiyor!

Mehmet K. |

Kliksa2 dan 30 temmuz da bir saat siparişinde bulundum. 1-3 iş günü içerisinde kargoya verileceği bilgisi site içerisinde yer aldığından heyecanla beklemeye başladım. Bugün 10 ağustos. Yorumu size bırakıyorum. Defalarca mail attım. Hep aynı cevap geldi. Bir sorun yaşandığını,en kısa sürede yollayacaklarını ifade ettiler. Sonuç ortada.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  14 Ağustos
  06:10

  güvendiğim dağlara kar yağdı...

 • Mehmet K.
  12 Ağustos
  18:14

  İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM..R.BOSCH....İNSANLARIN GÜVENİNİ KAZANMAKTANSA PARA KAZANMAYI TERCİH EDERİM..KLİKSA.COM.. FARK İŞTE BU..

 • Mehmet K.
  12 Ağustos
  11:01

  kliksa dan 30 temmuz da bir saat siparişinde bulundum..1-3 iş günü içerisinde kargoya verileceği bilgisi site içerisinde yer aldığından heyecanla beklemeye başladım..bugün 10 ağustos..yorumu size bırakıyorum..defalarca mail attım..hep aynı cevap geldi..bir sorun yaşandığını,en kısa sürede yollayacaklarını ifade ettiler..sonuç ortada..

 • 12 Ağustos
  10:23

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com