13 Şubat 2016

Kliksa.com Siparişim Kargoya Teslim Edilmiyor!

458******* numaralı siparişim neden kargoya teslim edilmiyor. Dün aradım birisinde saat 14:00'den sonra sipariş oluşturulduğu için ertesi güne sarktı bilgisi verildi. Bugün aradığımda ise dün sistemde sorun olduğu için hiçbir sipariş kargoya verilmedi bilgisi veriliyor. Bu kadar tutarsız bir sistem düzen görmedim.

Zafer 50 Okunma

Cevaplar

  • Zafer17 Şubat 2016

    Kliksanın hiç mi doğru bir işi olmaz ürünüm kırık geliyor. Stoklarında olan ürüne tedarik edilemediğinden değişim yapamıyoruz diyor. Bana ödemek zorunda oldukları 60 liralık bedel için tarafıma vermiş olduğu hediye çeki kodu ile yapmış olduğum alışverişte kırık çıkan ürün için değişim istedim ama bunlar kimseye bir şey sormadan sipariş takibine ''10.59 TL'lik geri ödemeniz yapılmıştır. Ödemeniz hesabınıza 3 iş günü içinde yansıyacaktır. '' gibi saçma sapan beyanatta bulunuyor. Ya bana bu ürünü tedarik edip tarafıma ulaştırırsınız ya da 60 liralık bir ürün için mahkemelik oluruz. Mesele 60 lira değil umarım bunu anlamışsınızdır. Lütfen işinizi doğru yapın.

  • Zafer13 Şubat 2016

    Kliksa yetkileri, problemleriniz müşteriye yaratmış olduğunuz sıkıntılarınız hala bitmiş değil ilk yazımda belirmiş olduğum sipariş içerinde 2 adet ürün bulunuyor ama siz sevk irsaliyesiyle 1 adet ürünü gönderiyorsunuz, ürün bana gelmeden önce ne mail ne de mesaj gelmiyor. Daha da ciddi sıkıntı ürün kırık çıkıyor. Resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz. Simdi bunu geri gönderip değişim süreci için beni türlü bahanelerle oyalayayıp günlerce bekleteceksiniz. çünkü çalışma sisteminiz böyle. Siparişimde narenciye sıkacağı ve traş bıçağı bulunuyor, kırık çıkan narenciye sıkacağı dışında bulunan traş bıçağı nerede? Kırık çıkan narenciye sıkacağınızı size bugün geri gönderiyorum yenisi ne zaman gelecek?

  • Zafer12 Şubat 2016

    İnsanları kendi paraları ile rezil eden bunun gibi başka bi kurumsal firma olamaz sanırım. Müşteri temsilcisi dışında muhatap olabilecek hiç kimse olmadığı gibi, müşteri temsilcisinin de problemi başka bir bölüme aktarmaktan başka yapabildiği hiçbir şey yok. Siparişim yine kargoya verilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön