Kliksa.com Siparişim Gönderilmedi!

Ömür Ilgıt İ. |

Kliksa.com'dan 06.08.2013 13:42:15 tarihinde bu siteden Samsung 46f7000 marka bir TV aldım. Sitesinde saat 14:00'dan önce yapılan siparişler aynı gün içinde kargolanacak yazıyordu. Buna güvenerek başka siteden aldığım siparişi iptal ettim ve buradan aldım. Akabinde akşam müşteri temsilcisine sordum ve bugün kargolandığını fakat kargo numarasının aktif olmadığını belirttiler. Beklemeye devam ettim ve mail attım ürün kargolanmamış durumda halada kargolandığını ifade ediyorlar. Devam eden mail atım süreçlerinde yetkili birimlere aktarılacağı sonrasında da kargolama yapıldı deniyor. En kısa zamanda bu firmaya dava açacağım ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür Ilgıt İ.
  12 Ağustos
  12:14

  Bizim dünyamızda aynı gün kargo 06.08.2013 tarihinde yapılması gerekiyor ama siz faklı dünyadasınız sanırım orda zaman nasıl işliyor çok merak ediyorum siğarişim için kaç hafta daha beklemem gerekiiyor sizin zamanınıza göre yada bu yıl içinde yapmayı düşünüyormusunuz ?

 • Ömür Ilgıt İ.
  12 Ağustos
  12:12

  anlatmakta güçlük mü yaşıyorsunuz sitenizde aynı gün kargolama deniliyor ama mailinizde neden 5 güne yayılıyor ? ozaman sitenize neden bu ibareyi koyuyorsunuz 1 hafta oldu siparişim gelmedi kargolama yapılmadı parayı anında alıyorsunuz ama neden ürünümü kargolamıyorsunuz anında

 • 12 Ağustos
  11:43

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com