Kliksa.com Siparişi Almadan İptal Ettim Param Geri Ödenmedi!

Mustafa S. |

43888575 nolu siparişimi aldıktan ertesi gün iptal ettim. Siparişi iptal ettiğim halde ürünün iptal olduğuna dair mesaj gelmediği gibi cumartesi günü sipariş kargo ile evime getirildi. Siparişi getiren kargocuya siparişi iptal ettiğimi söyleyerek siparişi kabul etmedim.

Bunun üzerine kargocu geri döndüğü halde tarafıma sipariş tarafınıza teslim edilemediğinden geri döndü diye mesaj geldi. Siparişim hala iptal edilmedi mi? Param ne zaman hesabıma yatırılacak? Bu mesajı bir çok kere canlı desteğe ve 2 kere de yardim@Kliksa.Com'a da yolladım. Artık bir cevap verin.

Sabancı'nın adını kullanıyorsunuz. Bu şekilde hizmet ettiğinizi duysa Rahmetli Sakıp Sabancı mezarından kalkar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  20 Temmuz
  12:38

  firmanın iade ile ilgili bölümü hariç diğer işlemleri iyi.ama atılan maillere dalga geçer gibi 3-4 gün sonra cevap veriliyor.teknoloji çağında bu ayıp birşey.niye görüşebileceğim telefon numarası vermiyorsunuz?

 • Mustafa S.
  16 Temmuz
  22:39

  mail adresime hiçbir şekilde aydınlatıcı bilgi yollanmadı.daha önce mail yollayarak cevap bekledim.kliksa.com adresinden hiçbir açıklama yok.yardim@kliksa.com adresine mail yollayınız diyorsunuz.zaten buraya 2 sefer mesaj yolladım.hala bir cevap yok.

 • 16 Temmuz
  14:25

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com