Kliksa.com Sipariş Teslimat Sorunu!

Yusuf K. |

1-3 günü içerisinde kargoya verileceği söylenen bir ürün ellerinde olan bir ürün, zira hergün reklamını yapıyorlar kargoya veripte gönderme zahmetinde bulunamıyorlar. Canlı destekleri ile görüştüğümde oradan oraya yönlendirmekten başka bir şey yapamıyor maalesef.

Birde 2 dakikalık görüşmeyi ben henüz sonlandırmamış iken bitiriyor. Artık robotik cevap vermeye kurulmuş sözüm ona canlı destekleri ile değil bu adresten görüşeceğimi de kendileri ile paylaştım zaten. Bir zahmet kargom ile alakalı gelişmeleri buradan paylaşsın Kliksa. com çalışanları.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf K.
  08 Temmuz
  11:14

  daha pratik kullanılabilir hale getirilebilir site müşteri hizmetleri.online bile olsa muhatabın yeterli bilgi ve donanıma kavuşturulması şart.fakat farkında olmadan bu gibi eksikliklerini belli ediyor çalışan elemanlar. sağlıcakla kalın.

 • Yusuf K.
  05 Temmuz
  14:20

  siparişimin, buradaki yazımın hemen akabinde kargoya verilmesinemi sevineyim, müşteri hizmetleri temsilcisine de iletmiş olduğum kanaatimin teyid edilmiş olmasınamı üzüleyim karar veremiyorum doğrusu. ama bu durumun özenle takip edilmesini kliksa.com ailesinden özellikle rica ediyorum. kargolar ile alakalı 3. günün sonunda şayet teslimat yapılamamış ise en azından bilgi maili gönderilmesi, her halukarda uygun olacaktır diye değerlendiriyorum. kalın sağlıcakla...

 • 05 Temmuz
  12:38

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com