Kliksa.com Sipariş Teslimat Problemi!

Caner Ö. |

Kliksa.com'dan 11.08.2013 tarihli 18:59 saat itibariyle siparişini verdiğim akıllı telefon hakkında aynı tarihte 21:50 saatinde SMS yoluyla siparişime ait ürünün faturalandırıldığı bildirildi. Fakat ürünün açıklama bölümünde Saat 16:00’ya kadar yapılan alışverişlerde ürün aynı gün kargoya teslim edilecektir ibaresi bulunmasına rağmen bana henüz bir kargo takip numarası vb. bilgilendirme mesajı veya maili gelmedi. Defalarca canlı sonuç sisteminden yanıt aramama rağmen her seferinde bana sadece bir mail adresi verdiler. Sorunumu çözmeye dair hiç bir girişimde bulunmadılar. İstanbul'da yaşadığım için normal şartlarda ürünün yarın elimde olması gerekiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  16:00

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com