30 Ekim 2014

Kliksa.com Sipariş Teslim Edemiyor!

16.10.2014 tarihinde Diesel bir kol saati sipariş ettim ayın 23'ünde sipariş takibi bölümünden halen tedarik aşamasında yazmasından dolayı yardım hattını aradım ve durumu ilettim ardında ayın 24 ünde mailime bir zahmet UPS Türkiye kargoya ait kargo takip numarası olan bir mail geldi maili kontrol ettiğimde kargomun 21 salı günü adresime geldiğini ve böyle bir alıcı olmadığı için geri döndüğünü öğrendim.

Alıcı ismine baktığımda ise şok oldum çünkü teslim alacak kişi yerine fatura kişisi yazılmış ve çalıştığım yerde böyle biri yok denilerek sekreter tarafından kargo geri gönderilmiş. 14 günden beri de bu yanlışı düzeltmeye ve kargoma ulaşmaya çalışıyorum ama nafile. Sınıfta kaldın Kliksa.com!

Engin 243 Okunma

Cevaplar

  • Engin 06 Kasım 2014

    Kliksa benzer e ticaret sitelerine göre biraz daha ucuz fakat UPS kargo gibi şubesi olmadan tek merkezden çalışan bir kargo firmasıyla çalıması büyük hata. kargo bir sepepten geri döndüğünde ulaşması imkansız oluyor.

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Konuk, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön