09 Aralık 2015

Kliksa.com Sipariş Gecikmesi ve Yanlış Bilgilendirme!

22 Kasım 2015 tarihinde 902478938 kodlu, renkli konfeksiyon askısı siparişi verdim. Teslimat süresi 7 iş günü yazan ürün 9 Aralık tarihi itibariyle hala elime ulaşmadığı gibi kargoya dahi verilmedi. 03 Aralık tarihinde Kliksa müşteri hizmetlerini aradım. Yaptığım görüşmede kargoya verildiği söylendi. Kargo takip No'su ile 07 Aralık tarihine kadar sorgulama yaptım. Fakat kargoya teslim edilmediğini gördüm. Bunun üzerine tekrar Kliksa müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri çalışanı kargoya verilmediğini bir hata olduğunu ve hemen bu yanlışlığın düzeltilmesi için işlem yapacağını söyledi. Tarih 09.12.2015 kargoya hala verilmedi. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına başvurmayı düşünüyorum.

Burcu 125 Okunma

Cevaplar

 • Burcu24 Aralık 2015

  16 Aralık'ta kargoya verileceğine dair mail geldikten sonra bugüne kadar yani 24 Aralık'a kadar bekledim. Siparişim hala gelmedi. Bugün çağrı merkezini aradım ve hala kargoya verilmediğini öğrendim. Şikayetim yönünde gün içinde arama yapılacağı söylendi.

 • Kliksa.com Temsilcisi16 Aralık 2015

  Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Tarafınıza 0 506 *** ** 54 telefon numarasından arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili tarafınıza mail yoluyla bildirimde bulunulmuştur. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

 • Burcu14 Aralık 2015

  9 Aralık'ta arayıp konuyla ilgileneceklerini söylediler. 14 Aralık itibariyle ne bir bilgilendirme var ne de kargoda bir hareket. Pes!

 • Kliksa.com Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön