Kliksa.com Sipariş Gecikmesi ve Yanlış Bilgilendirme!

Burcu D. |

22 Kasım 2015 tarihinde 902478938 kodlu, renkli konfeksiyon askısı siparişi verdim. Teslimat süresi 7 iş günü yazan ürün 9 Aralık tarihi itibariyle hala elime ulaşmadığı gibi kargoya dahi verilmedi. 03 Aralık tarihinde Kliksa müşteri hizmetlerini aradım. Yaptığım görüşmede kargoya verildiği söylendi. Kargo takip No'su ile 07 Aralık tarihine kadar sorgulama yaptım. Fakat kargoya teslim edilmediğini gördüm. Bunun üzerine tekrar Kliksa müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri çalışanı kargoya verilmediğini bir hata olduğunu ve hemen bu yanlışlığın düzeltilmesi için işlem yapacağını söyledi. Tarih 09.12.2015 kargoya hala verilmedi. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına başvurmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu D.
  24 Aralık
  15:48

  16 Aralık'ta kargoya verileceğine dair mail geldikten sonra bugüne kadar yani 24 Aralık'a kadar bekledim. Siparişim hala gelmedi. Bugün çağrı merkezini aradım ve hala kargoya verilmediğini öğrendim. Şikayetim yönünde gün içinde arama yapılacağı söylendi.

 • 16 Aralık
  16:45

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Tarafınıza 0 506 *** ** 54 telefon numarasından arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili tarafınıza mail yoluyla bildirimde bulunulmuştur.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

 • Burcu D.
  14 Aralık
  10:33

  9 Aralık'ta arayıp konuyla ilgileneceklerini söylediler. 14 Aralık itibariyle ne bir bilgilendirme var ne de kargoda bir hareket. Pes!

 • 09 Aralık
  15:49

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com