06 Ekim 2015

Kliksa.com Sattığı Arızalı Malın Arkasında Durmuyor!

01.10.2015 tarihinde Black&Decker marka akü şarj cihazı aldım 05.10.2015 tarihinde ilk kullanımda koku ve duman geldi, cihazı fişten çektik Kliksa.com firmasını aradık değişim istedik. Servise götürün arızalı olduğuna dair rapor alın dediler. Servisi aradık adresimiz Ankara'da kendilerinin böyle bir rapor veremeyeceğini İstanbul merkez servise gönderebileceklerini söylediler.

Tekrar Kliksa ile görüştük ısrarla rapor istemeye devam ettiler. Biz cihazın iadesini istemiyoruz değişim istiyoruz, arızalı olmasa neden değişim isteyelim dememize rağmen olumlu bir cevap alamadık.
Ürünün arızalı çıkması müşterinin sorunu olarak görüp müşteri memnuniyetini bu kadar göz ardı eden Kliksa firmasını kınıyorum!

Cihan 122 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 06 Ekim 2015

    Eskiler itibar zor kazanılır kolay kaybedilir demiş özür yerine çözüm üretmenizi tercih ederdim firma ünvanınızın son iki harfi benim için firmanızdan bağımsız olarak halen itibarı temsil ediyor bu firmanızla son alışverişimdi.

  • Kliksa.com Temsilcisi06 Ekim 2015

    Sayın KILIÇ, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınıza aranarak bilgi verilmiştir. Yaşanan olumsuzluk nedeniyle tarafınızdan özür diler anlayışınızı rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön