15 Nisan 2014

Kliksa.com Satış Sonrası ilgisiz.

Aldığım telefonun kutusunu açtığımda ekranında problem olduğunu gördüm. Telefonu hiç kullanmadan ve açmadan hemen geri gönderdim. Süreçle ilgili firmayı bilgilendirdim. Sonrasında Ü**bey diye bir çalışan beni aradı.

İade veya değişim hangisi daha hızlı olacaksa onu yapalım dedim. Hemen araştırıp geri döneceğini söyledi. 3 gün oldu geri dönmedi, arayıp tekrar hatırlattım yine dönen olmadı. Mağdur oldum, şimdiye çoktan başka bir telefon alıp kullanmaya bile başlamıştım. İnternet'te araştırma yaptığımda gördüm ki Kliksa'dan alınan ürünlerin çoğu ayıplı mal, bu kadarı tesadüf mü? Bir problem çıktığında kesinlikle muhatap bulamıyorsunuz.

Turgut 120 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 17 Nisan 2014

    Yine arayan olmadı, herhangi bir bilgi veren olmadı. Ümit bey beni arasın diye 5 defa not bıraktım ama yine arayan olmadı.

  • Kliksa.com Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sayın Aydın, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön