26 Temmuz 2014

Kliksa.com Paramı İade Etmiyor.

Kliksa.com'un ürün iadesi ile ilgili 3 iş gününde para iadesi sağlaması vaadi bulunmasına rağmen ürünü göndereli 9 iş günü oldu para iadesi yapılmadı. Telefonuma bugün gelen mesajda 3 iş günü içinde para iadesinin yapılacağı bildirilmiş. Sonunda "sa" olması ilizyonuna inanmamak lazım.

Herhangi bir internet alışverişinde iade süreci daha kısa sürüyor. Hayır bir de müşteri hizmetlerini aradım 3-4 gün önce neymiş 3 iş gününde ürün incelenip iadeye uygunluğuna karar veriliyormuş da en geç perşembeye (dün) kadar para kartıma yatırılmış olurmuş. Sitede verilen bilginin müşteriyi kandırma amacı taşıdığını anlamış ve kabullenmişken 2. vaadin de yerine getirilmemesi beni sizleri uyarmaya yöneltti.

Metin 379 Okunma

Cevaplar

  • Metin'in Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2014

    14-15 iş günü sonunda para iadesi özür dilendi.

  • Kliksa.com Temsilcisi29 Temmuz 2014

    Sayın Sökmen, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön