Kliksa.com Paramı Geri Vermiyorlar!

Hacı İbrahim Ç. |

09.08.2013 tarihinde 43916041 numaralı siparişi geçtim. Siparişim 2 adet ürünü içeriyordu. Siparişimin 1 kalemini 14.08.2013 tarihinde teslim aldım ancak diğer kalemle ilgili en ufak bir gelişme olmadı. Bunu birkaç kez müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen sürekli kopyala yapıştır mesajlarıyla siparişiniz hareketleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır dendi.

Bunun üzerine 15.08.2013 tarihinde siparişimin diğer kalemini iptal ettim. Aradan geçen bu zamanda iptal ettiğim siparişimin geri ödemesi yapılmadığı gibi yine aynı kopyala yapıştır cevaplarla süreç geçiştirilmeye çalışılmaktadır. İptal ettiğim siparişimin geri ödemesi yapılamamaktadır. Şikayetçiyim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  13:48

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com