Kliksa.com Para İadesi ve Müşteri Hizmetleri Çalışanlarının Bilgisizliği!

Ömer A. |

25.10.2015 tarihinde almış olduğum koltuk tarafıma Bacaklarından biri kırık olarak ayıplı/hasarlı olarak gönderildi. Çağrı merkezinde para iadesi kaydı açtırdım ürün görselleri gönderdim mail adresine. Kliksa müşteri hizmetlerinden hiçbir geri dönüş olmadı. 6-7 defa aradım sürekli yanlış bilgilendirmeler yaptılar, geri dönüş yapılacak 2-3 gün içerisinde denildi tarafıma 1 ay boyunca bir kere bile geri dönüş olmadı.

Müşteri Temsilcileri adına şikayet girişi yaptım geri dönüş talep ettim dönülmedi. En son takım liderleri 4 gün içerisinde kargo alacak dedi 6 gün geçti hala bir şey yok. Şu an 4. haftanın içerisindeyim hala haber bekliyorum bu kadar sorunlu bir müşteri hizmetleri görmedim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  15:54

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Talebinizle ilgili tarafınıza genel merkezden arama yapılarak bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

 • Ömer A.
  28 Kasım
  13:53

  İlgisiz, kalitesiz bir müşteri temsilciliği hizmeti verilmekte. Şikayet kayıtlarım ile ilgili geri dönüş, bilgilendirme yapmaktan acizler. Hatta ilk açtığım şikayet kayıtlar kayıt altına alınmayıp, bilgi verilmeden kendilerince kapatılmış. Sürekli aramalarım dan sonra ancak geri dönüş alabildim. Genel müdürlükten aradığını belirten kişi hiç yardımcı olmayıp, görüşme sırasında arkada gülüşmelerden ne kadar gayri ciddi olduklarını belli ettiler. Dilek isimli kişi ses tonunu kontrol etmekten aciz yardımcı olma amacında olan bir kişi değildi. Şikayet kaydım hakkında uyarılar verilecek deyip geçiştirilip kaydımı kapattı. Ama görüşmeden edindiğim izlenim bir şey yapılmayacağı yönünde oldu.

 • Ömer A.
  27 Kasım
  17:32

  1 ayı geçkin süredir 8.aramamdan sonra ancak onaylanmasını sağlatabildiğim ayıplı bacağı kırık olan ürün ile ilgili müşteri temsilcileri ve takım liderleri hakkında defalarca yanlış bilgilendirmeler, bilgisizlik, arayacağız deyip aramamak, sorumsuzluk gibi konularda girdirdiğim şikayet kayıtları hakkında geri dönüş yapmaktan aciz bir kurum, hatta benim bilgim dışında kayıtlarımı silmekteler. Rezalet bir firma. Müşteri hizmetleri ve ürün garanti desteği 0 olan bir kurum. Kimse bu siteden alışveriş yapmamalı.

 • 21 Kasım
  17:13

  Değerli müşterimiz,
  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  kliksa.com