Kliksa.com Orijinal Olmayan Parfüm Sattı.

Anıl Ö. |

Kliksa.com'dan 22.01.15 tarihinde elime ulaşan Viktor &Rolf Spicebomb EDT 50 l markalı erkek parfümü Günerler Kozmetik tarafından gönderilmiş ve içinde yalnızca sevk irsaliyesi çıkmıştır. Beni büyük hayal kırılığına uğratan parfümün tamamen sahte çıkması 2 yıldır kullandığım parfümün kokusu ve kalıcılığından eser yok.

Şahsıma gönderilmiş bir faturada yok çağrı merkezi benim talep etmem gerektiğini söyledi yıllardır internet üzerinden alışveriş yaparım böyle mağdur olduğumu hatırlamıyorum. Gereğinin en kısa zamanda yapılmasını istiyorum çözülmemesi durumunda hukuki yollara başvuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl Ö.
  05 Şubat
  13:41

  Kliksa Müşteri Hizmetleri benimle hızlı bir şekilde irtibata geçti ve ürünü tedarikçiye gönderebileceğimi sürecin 2 gün içinde sonuçlanacağını belirttiler. Ürün tedarikçiye ulaştı fakat konuyla ilgili hiçbir girişim yapılmadı yaklaşık 7 gündür hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum.

 • 26 Ocak
  16:39

  Merhaba Anıl Bey,

  Siparişinizin faturası sistemdeki adresinize sevk edilmiştir. Yaşamış olduğunuz sürece istinaden departmanlarımızca inceleme süreci başlatılmış olup, işlem durum bilgisi aktarılmak üzere tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Kliksa Destek