13 Aralık 2014

Kliksa.com Neden Sözünüzde Durmuyorsunuz?

10/12/14 tarihinde 44880740 sipariş numaralı ürünün üzerinden 4 gün geçmesine rağmen hala tedarik ediliyor denilerek sanki bizle dalga geçiliyor. Halbuki kliksa ürünün tedarik süresini 3 iş günü olarak belirtmişti.

Neden hala tedarik edilemiyor bu ürün çok merak ediyorum yoksa Kliksa elinde bulunmayan stokta yer almayan ürünleri var gibi gösterip bizi mi kandırıyor? İlk defa açıklama alışveriş yaptım Sabancı dedim sıkıntı olmaz dedim güvendim ama yanılmışım galiba. Şimdi merak ediyorum 10/12/14 tarihinde sipariş verdiğim ürünümün en geç 18/12/14 tarihine kadar elimde olur mu acaba? Yıllardır İnternet'ten alışveriş yapıyorum ben böyle fiyasko görmedim.

Hüseyin 267 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi16 Aralık 2014

    Merhaba Hüseyin Bey, Ürünün tedarik aşamasında problem yaşanmış olup belli bir süre tarafımızca tedarik edilmeye çalışılmıştır. Tedarik edilemediği anlaşıldığı an itibarı ile siparişin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir. Tutar iadesinin hesabınıza yansıtılması adına tarafınız ile iletişime geçilerek ilgili hesap bilgileriniz alınacaktır Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön