Kliksa.com Müşterisiyle Arasına Duvar Çekmiş Bir Firma!

Gökhan K. |

Kliksa.com ile ilgili her şey ilk başta iyi başlamıştı. Gerek fiyatları, gerek taksit miktarı, gerekse çeşit fazlalığı ile idealim bir siteye benziyordu. Ancak vermiş olduğum bir siparişten sonra işler değişti. Siparişim yarım yamalak gelmişti.

Kendileri ile sağlıklı bir iletişim kuramıyorsunuz. 0800'lü bir müşteri hizmetleri numaraları bile yok. Hiçbir şekilde, telefonla irtibata geçemediğiniz gibi, canlı destek adı altında oldukça konuşmadan diyalogdan uzak operatörlere sahipler. Oto mesaj olarak cevap veren bir program bile olabilir.

Yardim@kliksa.com adresine mail atıyorsunuz, gün içerisinde size dönerlerse ne ala. Şikayetinizi, talebinizi hiçbir şekilde iletemediğiniz bir site...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  03 Ekim
  13:31

  Ben de bundan bahsediyordum işte. Herkese aynı cevaplar. İletişim sıfır! İki gündür sayenizde başım ağrıyor. Çizik tava göndermişsiniz, iade de almıyorsunuz. Ben anlamadım ki nasıl Sabancı güvencesindesiniz...

 • 03 Ekim
  13:00

  Sayın Kalafat,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com