Kliksa.com Muadil Ürün Ve Para İadesi Sorunu.

Müjdat Ç. |

Kliksa.com'dan aldığım Lenovo marka Notebook servisten değişim raporu aldı, raporu Kliksa.com'a 30.12.2014 tarihinde ulaştırdım ve bunca zamandır hala sorunum çözülemedi, arada ürünüm şuan stokta olmadığından bir üst model öneriyoruz adı altında RAM ve HDD olarak tamamen yarı yarıya zayıf olan bir model önerdiler.

Bunu red etmemden sonra ise raporumu karıştırdılar ve süreci kitlediler yeniden bir sürü görüşme yaparak süreci başlattık, şimdi de para iadesi seçeneği sunuyorlar burada da sıkıntı şu ki iade sadece ürünü aldığım karta yapılabilirmiş ve o kart şuanda kullanımda değil.
Tekrar muadil ürün istedik süreç ne kadar daha sürecek bilmiyorum. Kliksa.com tarafında mail değil telefon ile aranmak istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müjdat Ç.
  02 Şubat
  16:41

  Yetkili geri aranarak görüşüldü, muadil ürün üzerinde anlaşmaya çalışıyoruz... Orta yol bulmamız halinde işi çözebiliriz.

 • 02 Şubat
  15:51

  Merhaba Müjdat Bey,

  Talebiniz doğrultusunda tarafınız ile 02.02.2015 saat 15:48 de iletişime geçilmiş fakat ulaşım sağlanamamıştır. İşlem durum bilgisi almak adına 444 57 56 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

  Kliksa Destek