26 Haziran 2014

Kliksa.com Mantığın Bittiği Yer!

Defalarca yaptığımız yazışmalarımız ve telefon görüşmelerimiz sonucunda 25.06.2014 tarihinde verdikleri 75 TL promosyon kodunu sistemleri ya süresi geçti ya da hatalı kod girdiniz açıklamalarıyla kabul etmediği gibi, iptal etmeme rağmen tarafıma gönderilen ancak teslim almadığım ürünler, firmanın internet sitesinde tarafıma gönderilmek üzere yine kargo için hazırlanıyor olarak görülüyor.

Bununla ilgili bugün iki defa kliksa.com müşteri hizmetleri departmanlarını aramama rağmen sorunum halen çözülmedi. Bugün gün sonuna kadar geçerli olmak üzere alışveriş yapabilmem için verdiklerini iddia ettikleri kodu aktive etmelerini ve iptal ettiğim ettiğim siparişi yine yollamamalarını talep ediyorum.

Koray 559 Okunma

Cevaplar

 • Koray03 Temmuz 2014

  23 Haziran'da iptal ettiğim 44387565 numaralı sipariş tutarım bir çok görüşmeye rağmen hesabıma iade edilmemiştir. Hesabıma yarına kadar bu bedel geçmez ise bedelin iadesi konusunda bankama itirazda bulunmam dışında bir seçenek kalmayacak. Bir alışveriş yaptık burnumuzdan getirdiler.

 • Koray27 Haziran 2014

  23 hazirandaki iptal ettiğim siparişimdeki kullandığım promosyon kodunu tekrar vermeyen kliksa.com yetkililerinden artık beni aramamalarını rica ediyorum. Her seferinde aynı konuyu bir daha anlatmaktan fenalık geçiriyorum. Bundan sonra pazartesi ihtarname çekip yasal işlem yapacağım.

 • Koray27 Haziran 2014

  Anlayış gösterelim tamam da insan sabırtaşı olsa çatlar. Daha önceki görüşmelere ve yazışmalara ek olarak dün yaptığım üç yazışma ve üç telefon görüşmesine rağmen ne bir hediye çeki kodu halen aktif hale getirildi ne de iptal olan siparişimin parası iadesi için bir gelişme oldu. Ben Sabancılardan zengin değilim. Bana çeki tanımlamaz, paramı da geri iade etmezlerse salı günü icra takibi için girişimlere başlayacağım, her türlü platformda da bana yaşattıklarını paylaşacağım. Yazıklar olsun.

 • Kliksa.com Temsilcisi26 Haziran 2014

  Sayın Merinç, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön