Kliksa.com Maillerime Cevap Alamıyorum!

Ümit K. |

24 mayıs cuma akşamı kliksa.com adresinden online olarak alışveriş yaptım. Alışverişimi yapmadan önce müşteri hizmetleri ile defalarca online olarak görüştüm ve alacağım ürünün rengini teyit ettirdim.Ürünün ilan başlığında da kırmızı yazmasına güvenerek ürünü aldım. Fakat 28 mayıs salı günü elime ulaşan ürünün rengi bakır renkte idi.

Aynı gün kliksa.com a bir mail gönderdim. Gönderinin kontrol edilip tarafıma dönüleceği standart kalıp bir mail ile bildirildi. Bundan 3 gün sonra tarafıma dönülmediği için bir mail daha attım. Tüm çabalarıma rağmen bir dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerinden iletişim numaralarını istedim fakat verilmedi. En kısa zamanda yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit K.
  05 Haziran
  12:15

  evet kliksa.com yine bekleneni yaptı ve standart kalıp bir maille müşterisini dikkate almadı. zaten bir haftadan fazla süredir bekledim. artık beklemeyeceğim. kliksa.com dan bir daha alışveriş yapmayacak ve çevremdeki insanları bu firma hakkında bilinçlendireceğim. çünkü problem çözen değil problem yaratan bir firma.

 • 04 Haziran
  18:52

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com