05 Aralık 2015

Kliksa.com Mağdur Ediyor!

Satmış olduğu mala garanti veren firmalar hep ayyuka çıkıyor. Düzgün garanti veren firmalar ile çalışmıyorlar, mağdur oluyorsunuz. Şirket doğal olarak biz karışmayız garanti veren firma ile sorunlarınızı giderin diyorlar ama siteleri üzerinden Xperia z3 telefon aldım almaz olaydım, telefon arıza verdi tam 4 aydır teksel iletişime telefon gidip gidip geliyor en son ana kartını değiştirmeye karar verdiler. Telefonun değişmedik yeri kalmadı. Garanti veren firma telefonu değiştirmemek için kırk dereden su getiriyor.

Ayhan 152 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 05 Aralık 2015

    Garanti servisi tabi ki iade veya değişim raporu vermeden değişim gerçekleştiremezsiniz. Bunu anlıyorum ama çalışmış olduğunuz garanti servisleri böyle bir rapor düzenlememek için 9 takla atıyorlar. Bende diyorum ki firmanızın sonunda ki... sa harflerine güvenerek alışveriş yaptım ama sağlam firmalarla çalışmadığınızı gördüm. Mağdur olmamak için ürünü aldıktan sonra hem garanti şirketiyle uğraşmamak hem de can sıkıntısı yaşamamak için bu şekilde garanti anlayışı, firma odaklı olan garanti veren distiribitörlerle çalıştığınız için alışveriş yapılmaması yönünde kızgınlığım ve şikayetim bu yönde.

  • Kliksa.com Temsilcisi05 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınıza mail üzerinden bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön