30 Ağustos 2013

Kliksa.com Kutudan Çıkan Kocaman Kırığı Olan Bir Led Tv!

43917680 nolu LED Tv siparişim 14. 08. 2013 tarihinde UPS kargoya teslim edilmiş, kutu hasarlı diye UPS kargo kabul etmeden geri iade etmiştir. Kliksa. com yeni bir ürün göndermiş, UPS kargo ürünü teslim etmiştir. Kutuyu hiç açmadan yetkili servis elemanları kurulum için gelmişlerdir. Kutu açıldı ama kocaman kırıklı ve çatlaklı bir LED Tv var. Elemanlar ürünü kuramayacaklarını söyleyip durumu özetleyen servis raporunu bırakıp gittiler.

Rapor ve kutuyu aynı kargo ile gönderip, Kliksa. com ile defalarca yazışmalar ve telefon görüşmeleri yaptım. Bugün (29. 08. 2013) itibari ile tam 11 gündür bekliyorum. Ürün incelemede diyorlar. Ne para iadesi nede yeni bir ürün yollamıyorlar.

İzmen 188 Okunma

Cevaplar

  • İzmen31 Ağustos 2013

    bilgi verildi, doğru. iptal/iade süreciniz devam etmekte diyor. bugün (31.08.2013) 18 gün oldu sipariş vereli,

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön