Kliksa.com Kredi Kartından Çift Çekim!

Güngör Ç. |

20.05.2013 tarihinde yaptığım alışverişte bana maille geri dönüş yaparak alışverişimin banka tarafından onaylanmadığı maili gelmiş bunun üzerine alışverişi iptal ettim. Daha sonra bankayla tekrar görüştükten sonra tekrar siparişimi verdim ama ne vermek 3D secure uygulamaları hatalı ve çalışmıyor.

26.05.2013 tarihinde ekstremi elime aldığımda çift çekim gözüktüğünden kliksa canlı destekten yardım almaya çalıştım ama onlar sadece siparişte destek verdiğini yardım@kliksa.com'a bilgilerimi mail atarsam onların bana dönüş yapacağımı belirttiler bende sipariş numaram ve cep numaramı bırakarak konuyu belirttim şimdi maille kredi kartı bilgilerimi istediklerini söylüyorlar.

Bir daha Kliksa mı asla..

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  18:49

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com