Kliksa.com Kırık Hasarlı Ürünü Gelen Ürünü İade Almıyor!

Ümit A. |

Kliksa'dan 43842706 sipariş numarası ile termikel aspiratör aldım. Ürün tesliminden sonra servis eve kurulum için gelip kutuyu açtığında ürünün kırık hasarlı olduğunu bildirdi ve bu yönde rapor tuttu. Servis raporuyla ürünü kliksa'ya yolladım. Bu arada servis tutanağının gönderilmediğini iddia ettiler ki gönderdim ama tekrar maille yolladım.

Aradan bir hafta geçti. Bugün mesaj atarak ürün tekrar satışa uygun değil iade alamayız deniyor. Kargoyla geri göndereceklermiş. Kardeşim ürünü ben kırmadım, ayıplı malı satan ben değilim ama suçlu benim. İade almazsanız tüketici hakem heyeti ve sonrasında tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  18:59

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com