31 Temmuz 2013

Kliksa.com Kampanya Puanlarım Eksik Yüklenip Silindi!

Samsung S3 telefonumu Kliksa.com'dan World Cart 100 TL hediye puan kampanyası ile aldım ancak kartıma 1 Temmuzda 20 TL yüklenip 15 Temmuzda silindiğini ekstrem gelince fark ettim.

Alışveriş öncesi konuşmamıza ve süre olmadığı söylenmesine ve hatta parça parça yükleneceği söylenmemesine karşın bu şekilde puanımın tam yüklenmeyip silinmesi aldatmadır! Bunu kabul etmiyor ve 100 TL puanımın kartıma yüklenmesini talep ediyorum.

Kaya 152 Okunma

Cevaplar

  • Kaya 05 Ağustos 2013

    hiç bir şey yapmadılar. aynı mesajı mail atıp duruyorlar. Çözüme veya müştei memnuniyetine ilişkin en ufak bir politikaları yok. Tam anlamı ile alışverişimde aldattılar.

  • Kaya 01 Ağustos 2013

    Kliksa hala herhangi bir çözüm üretmemiş ve konuyu kendince kapatmaya çalışmaktadır. Tarafımca bir alışveriş yaptım; benim yükümlülüğüm ürün bedeli olan 1.249 tl yi ödemekti ve ürün gelmeden ödemeyi yaptım. Kliksa 'nın yükümlülüğüde taahhüt etmiş oldukları 100 tl puanım kredi kartıma yüklemek veveya yüklenmesini sağlamak. Ancak yükümülüklerini hala yerine getirmediler. Üstünede gerekli çözümü üretmekten uzak ve ilgisizler.

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön