Kliksa.com Kampanya Kapsamına Katılamama Sorunu!

Hakan Ö. |

Siteden 499 TL Telefon + 2. 9 TL boya aldım. 500 TL ve üzeri alışverişe world kart a %10 indirim olacaktı fakat size 2. . 9 TL lik boyayı tedarik edemedi ve onayımı almadan o satışı iptal edip paramı iade etti bu durumda da alışverişim sadece telefon oldu ve 499 tl oldu. %10 indirimden yararlanamayacak mıyım dedim hayır dediler. Sorumluluk kliksa firmasına aittir o yüzden dolayı mağduriyetimin giderilmesine, Satış sözleşmesinin gerekli şartlar başlığı altında 5. maddede belirtilen hükümlerin yerine getirilmediği ve mağduriyetim giderilmediği için TCK' nun 157. ve 158. maddesine istinaden gerekli yasal işlemleri başlatacağım.

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  15:39

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com