Kliksa.com İşlerini Savsaklıyorlar.

İsa Y. |

Ben Kliksa'dan 03.04.2014 tarihinde 5 adet ürün aldım. Birini çok uğraştırıp iptal ettiler. Bu ürünlerin tedarik süreleri 2-3 ve 5 gün olmasına rağmen ürünlerin bana gelmesi biri 3-4 gün sonra biri 1 hafta sonra 2 ürün ise 15 inde elime ulaştı. Ben ayın 10 unda siteyi aradım şikayette bulundum tenezzül edip neden geciktiğini açıklamadılar özür için bile aramadılar.

16 gb flash disk gönderiyorlar 14.5 gb çıktı ve son olarak 5 liraya limon sıkacağı aldım 12 günde gönderdikleri gibi tamamen alakasız çarşıda 50 kr olan ürünü göndermişler al ağlama der gibi. Müşteri hizmetleri bir alem iade bile alamıyorlar. Ben 1000 lerce e-ticaret yaptım bu kadar amatör bir firma görmedim.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa Y.
  17 Nisan
  21:02

  Telefonlada bildirdim şikayetimi ne aradınız ne email çektiniz üstüne üstlük dalga gecer gibi 50kr luk ürünü 5 liradan yolladınız ilgilenme falan yok sizde gözümde hiçsiniz burda şekil yapmayın tşk ederiz falan.müşteri hizmetleriniz personeliniz ve insan kaynaklarınızla sabancı kalitesini yerle bir ettiniz hepiniz istifa edin bence

 • 16 Nisan
  10:39

  Sayın Yaman,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com