Kliksa.com İptal Ettiğim Ürünün Ücretini 1 Aydır Ödemiyor!

Faruk Kent T. |

29/09/2013 tarihinde gece 22:44 'te Kliksa.com'dan verdiğim 1299,99 TL'lik siparişi yanlış model aldığımdan dolayı 1-2 saat içinde iptal ettim. Bugün 26/10/2013 ve neredeyse 1 aydır kredi kartıma para iadesi yapacaklar. Oysaki ne elime fiziki olarak bir ürün geçti ne de ürün kargoya verildi. Adamlar resmen 1 aydır paramı kullanıyorlar.

Bir kaç gün içinde iade etmesinler mahkeme giderek şikayetçi olacağım. Telefon ile aradığımda "haklısınız efendim, işleminizi yapıyoruz, diyorlar ama ne yazık ki halen yapılan hiç bir şey yok.
Paramı öyle yada böyle geri alacağım ama şu yaşattıkları stres adamı deli eder.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk Kent T.
  31 Ekim
  18:59

  KLIKSA ADAMA INTERNET ALIŞVERİŞİNDEN NEFRET ETTİREN BİR FİRMADIR. SAKIN BULAŞMAYIN.

 • Faruk Kent T.
  28 Ekim
  17:23

  KLIKSA neden tam 30 gündür ipal ettiğim siparişin parasını kredi kartıma iade etmiyor bunu buradan açıklayın, tüm Türkiye bilsin.
  Size olan güvenim hiç kalmadı.

 • 28 Ekim
  15:56

  Sayın Tanık,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com