12 Ağustos 2015

Kliksa.com İptal Edilen Siparişin Defalarca Geri Gönderilmesi!

45414058 no.lu siparişimi iptal ettim, gelen kargoyu geri gönderdiğim halde ürün sanki iptal etmemişim gibi tekrar gönderildi. Tekrar aradığımda ise iptal kaydı oluşturuluyor fakat bir işlem yapılmıyor. Yapılan işlemin detayı verilmiyor.

Verilen tek cevap sürecimiz bu şekilde ürün geldiğinde tekrar geri gönderin. Kliksa.com' la döngüye girdim ne kadar daha bu şekilde devam edecek bilemiyorum. Ağustostan beri iptal etmeye çalışıyorum. Anladığım kadarıyla yıldırıp zorla ürünü almamı istiyorlar.

Cihan 110 Okunma

Cevaplar

  • Cihan13 Ağustos 2015

    Sitenizin iptal/iade bölümünden kontrol ettiğimde aşağıdaki gibi bir bilgi mevcut. Hangi bilgiye güvenmem gerekiyor. 13.08.2015 09:34 Ürününüzün 1 adeti için iade talebiniz reddedilmiştir. Ürününüz 3 iş günü içinde tarafınıza gönderilecektir.

  • Kliksa.com Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sayın POSTALCIOĞLU, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 45414058 numaralı siparişiniz iptal edilmiş olup, 1-3 iş günü içerisinde tutar iadesi hesabınıza yansımış olacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

  • Kliksa.com Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Sayın POSTALCIOĞLU, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön