30 Aralık 2014

Kliksa.com İnternetten Aldığım TV Kırık Çıktı!

13.12.2014 tarihinde Kliksa.com internet sitesinden satın aldım. Televizyonu Keçiören'deki kayın validem UPS kargodan teslim aldıktan sonra LG yetkili servisi Güneş Elektronik kurulum için geldi. Servis elemanları kutuyu açınca kırık olduğunu fark ettiler ve fotoğrafını çekip, tutanak tuttular.

Sonra Kliksa.com'a göndermemiz için bir form ilettiler. Ben de formu Kliksa.com'a e-posta yoluyla illetim. Birkaç gün sonra da Kliksa.com müşteri hizmetleri beni aradı ve değişimin yapılamayacağını söyledi. LG servisini (Güneş Elektronik) aradığımda, değişimi yapması gerekenin Kliksa.com firması olduğu bana söylendi. Televizyonumun bir an önce değiştirilmesini talep ediyorum.

Mehmet 1.493 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Ocak 2015

    Bugün 07.01.2015 kontrol süreciniz hala devam ediyor. 1 haftayı geçti, daha ne kadar sürecek acaba? Talebimin en kısa zamanda yerine getirilmesini istiyorum.

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Aralık 2014

    Merhaba Mehmet Bey, Talebiniz işleme alınmış olup, talebiniz doğrultusunda oluşturulan kayıt sürecimiz devam etmektedir. Kontrol süreci sonlandığı an itibarı ile tarafınız ile iletişime geçilerek bilgi aktarımı sağlanacaktır. Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön