Kliksa.com İlgisizlik ve Duyarsızlık.

Alper A. |

21.04.2014 Kliksa sitesinde 4 lastik siparişi verdim.Ups yetkilisi ile konuştum dört kargodan birinin üzerindeki barkot düşmüş. Barkot olmadığı için kargo ulaştırılamıyormuş. Diğer 3 kargo ise eksik var diye bekletiliyormuş. UPS bu şekilde teslimatın olamayacağını, benim Kliksa ile görüşerek yeni bir ürün talep etmemi söylediler. Bu sorunun UPS ile Kliksa'nın sorunu olduğunu bu işi ivedi olarak çözmeleri gerektiğini söyledim. 08.05.2014 Kliksa'yı aradım. Etkili Depo görevlileri ile görüşeceklerini 48 saat içinde size bilgi veririz dediler. Muhatap olduğum
firmalar UPS ve Kliksa.Bu firmaların büyüklüklerine hiç yakışmıyor. Benim
üzüldüğüm taraf iki firmanın da ilgisizliği ve duyarsızlığı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper A.
  13 Mayıs
  11:29

  Ben Kliksa.com yetkileri yerinde olsam bu işi bırakırım.Diğer firmalarla karşılaştırılınca her yönüyle çok çok zayıf kalıyorlar.Çok pişmanın neredeyse bir ay olacak ama hala olayı çözemediler.Tekrar bir sipariş çıkarttıp göndermediler.Bunu yapsalardı çok büyük taktir kazanacaklardı.Ama hala uyalanıyorlar.... Sabırlı bir kişiyim bekleyeceğim.Bakalım ne olacak ?

 • 09 Mayıs
  13:54

  Sayın Alpsel,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com