31 Ocak 2014

Kliksa.com İlgi Sıfır, Ürünün Özelliklerini Değiştiriyorlar!

1 adet TV almak istedim. Çağrı merkezini aradım ilk iş günü yollanır denildi. 3 iş günü boyunca defalarca aradım. Aldığım cevaplar;''konu yetkili firmada,tedarik aşamasında,aciliyet bildiriyorum, ürününüz ilgili firma tarafından seçim aşamasında''şeklinde komikçe cevaplardı.

Oysa zaten ben ürünü seçmiş ona göre de bedel ödemiştim. Sonrasında ürünün kodunu tekrar kontrol ettiğimde ürünün özelliklerinin değiştirildiğini gördüm. Ürünü almayı iptal ettim. Bunun üzerine farklı bir siteden ise sadece 25 saat gibi bir sürede ürün evime getirildi. İlgisiz ve müşteriyi saf yerine koyan ötelemelerle dolu hizmet anlayışındalar!

Şerif 84 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yalçın, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi e-posta yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön