09 Eylül 2013

Kliksa.com İle İletişim Kurulamıyor Ve Siparişimi Göndermedi!

Ayrıntı yazmaya gerek yok. Burada aynısından çok sayıda şikayet var.
1 - Birkaç kez sormama rağmen teslimat zamanı konusunda "en yakın zaman"dan öte bilgi verilmedi
2 - İki kez sipariş iptali işlemi yaptım ama yaptığımı sanmışım, hiçbir sonuç yok.

Kliksa.com firmasının isminde "Sa" bulunması beni yanılttı ve şaşırttı. Bu sitede gördüğüm yüzlerce benzer şikayete rağmen, neden düzeltici ve önleyici faaliyet yapılmadığını anlamak da mümkün değil. Şikayetime "klişe"cevabın verileceği besbelli ve çözüm konusunda pek ümidim yok.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 09 Eylül 2013

    Şikayetimde belirttiğim şekilde firmanın "klişe" cevabı bana da gelmiştir. Bunun çözüm veya çözüm yolunda bir adım olmadığı besbellidir. Sipariş iptal işlemini iki kez denemiştim. Tek isteğim, iptal işleminin artık gerçekleşmesidir.

  • Kliksa.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön