Kliksa.com İade Ücreti Ödenmiyor!

Av.serkan A. |

Yaklaşık 1 hafta önce yanlış ürün göndermeleri nedeni ile iade ettiğim ve geri gönderdiğim ürünü 1 hafta önce teslim almalarına rağmen hala durumu sorduğumda otomatik mail atarak ilgili birime iletilmiş inceleniyor diyorlar.

Arkasında bu kadar büyük bir firma olmasına rağmen Kliksa.com müşteri hizmetleri tam anlamıyla skandal! Koca sitede bir tane bile telefon numarası yok sadece mail atılabiliyor ona da sağ olsunlar otomatik mail atıyorlar. Lütfen siparişimi iptal edin ve iade ettiğim ürüne ilişkin ücreti kartıma iade edin artık size mail atmaktan yoruldum sizinle ilk ve son alışverişim olacak!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Av.serkan A.
  26 Ağustos
  00:55

  Az önce Kliksa.com dan tarafıma gelen mailde ürünün tekrar satışa uygun olmadığından iadenizi kabul edemiyoruz denildi. Hakikaten ben hayatımda böyle bir durumla karşılaşmadım. Kargo kutusunu açtığımda içinde sipariş ettiğim iphone 5 kılıfı yerine ipad kılıfı olduğunu görünce vakumlu kutusuna dokunmadan aynı kutuyla geri gönderdim. Ve gördüğünüz gibi gelen cevap ortada!! dokunmadığım kutunun iadesi mümkün değilmiş! yani söyleyecek söz bulamıyorum. Buradan siteden alışveriş yapacaklara sesleniyorum orjinal kapalı dokunulmamış vakumlu kutuda iade edilmiş ürün için iadesi mümkün değil diyen bir siteden alışveriş yaparken 3 değil 5 kez düşünün bir daha sitesine bile giriş yapmam yazıklar olsun sizin gibi siteye arkasında ki dev kuruluşa güvenip alışveriş yaptım sonuç ortada!

 • 22 Ağustos
  13:44

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com