16 Nisan 2015

Kliksa.com İade Kabul Etmiyor.

Kliksa'dan almış olduğum Sony Eurasia z3 marka cep telefonunu farklı markayla değiştirmek istediğimi arayarak beyan ettim cihaza sim kart taktıysanız iadesi yapılamaz deniyor. Yasanın neresinde var dediğimde sitemizde yazıyor diyor siteden yazmıyor öyle bir şeyde hadi birde yazsın varsayalım benim hiçbir koşul sunmaksızın değişim/iade hakkım var.

14 gün elemanlarınıza gerekli eğitimi sanırım veremiyorsunuz. Acil şekilde tarafıma dönüp ürünüm iadesi ile alakalı bilgi vermenizi bekliyorum ürünü henüz göndermedim alamayız derseniz tüm yasal haklarımı arayacağımı bilmenizi isterim ki yerine bir telefon alacakken bu yaklaşım hiçte hoş değil. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

İlhan 272 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi16 Nisan 2015

    Sayın TAŞKIN, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiş ve talebiniz üzerine konu ile ilgili mail atılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

  • İlhan16 Nisan 2015

    Bu gün tarafıma dönüyorsunuz ve sim kart taktığınız için değiştirilemez yasa değişti diyorsunuz yasanın neresinde değişiklik olduğunu maddesiyle beraber bana atın diyorum sitemizde yazanı atarız diyorsunuz. Sizin sitenize göre mi hareket edeceğiz yasalara göre mi? Bir de müşteri temsilciniz olan ukala bana yasal haklarınızı arayabilirsiniz diyor bu nasıl saçmalık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön