Kliksa.com İade Ettiğim Ürünün Para İadesini Yapmıyor!

Zafer A. |

27/11/2015'de 45696802 numaralı siparişimde almış olduğum bulaşık makinesini, 10 gün sonra iade etmek istedim. Horoz Lojistik firması ile ürünü 16/12/2015'de teslim aldılar ve makine ertesi gün Horoz Lojistik deposunda oldu. O tarihten bugüne defalarca aradım, sürekli ilgili departmana konu ile ilgili kayıt açtırma işleminden başka yapabildikleri bir işlem yok. Defalarca E-mail atmama rağmen otomatik E-mail atmaktan yapabildikleri başka bir şey yok. Otomatik E-mailde 48 saat içesinde dönüş yapılacaktır diyor. 3 gün sonra yanıt attığımda yine kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır yanıtı geliyor. 10 gün boyunda mağdur bırakılıp ödemeyi yapmıyorlar.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer A.
  10 Şubat
  09:46

  İade ödemesi hesabıma yapıldı fakat bu sefer de 60 lira eksik yapıldı. Bunun için sonradan kliksa beni arıyor eksik olan tutarın hesabıma hediye çeki kodu tanımlaması şeklinde olarak ödeyebiliriz deniliyor. Artık param kalmasın bir şekilde alayım diyorum ama simdi de hediye çeki kodunu vermeleri için mail atıyorum dönüş olmuyor arıyorum biz size bilgi vereceğiz diyorlar. Zaten paramı gasp ediyorsunuz daha neyin bilgisini veriyorsunuz.

 • Zafer A.
  21 Ocak
  12:02

  Geri ödemeyi eksik yaptınız bunun için hediye çeki önerdiniz fakat eksik ödenen tutarında hesabıma yatırılmasını istiyorum.

 • 05 Ocak
  11:35

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  kliksa.com

 • Zafer A.
  28 Aralık
  19:23

  Bu yanıtı yazılı ve sözlü olarak tam 12 gündür alıyorum zaten neyi inceliyorsunuz bu kadar. Artık ne yapıyorsanız yapın, hesabıma gerekli ödemeyi yapın.

 • 28 Aralık
  16:21

  Değerli müşterimiz,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com