28 Aralık 2015

Kliksa.com İade Ettiğim Ürünün Para İadesini Yapmıyor!

27/11/2015'de 45696802 numaralı siparişimde almış olduğum bulaşık makinesini, 10 gün sonra iade etmek istedim. Horoz Lojistik firması ile ürünü 16/12/2015'de teslim aldılar ve makine ertesi gün Horoz Lojistik deposunda oldu. O tarihten bugüne defalarca aradım, sürekli ilgili departmana konu ile ilgili kayıt açtırma işleminden başka yapabildikleri bir işlem yok. Defalarca E-mail atmama rağmen otomatik E-mail atmaktan yapabildikleri başka bir şey yok. Otomatik E-mailde 48 saat içesinde dönüş yapılacaktır diyor. 3 gün sonra yanıt attığımda yine kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır yanıtı geliyor. 10 gün boyunda mağdur bırakılıp ödemeyi yapmıyorlar.

Zafer 37 Okunma

Cevaplar

 • Zafer 10 Şubat 2016

  İade ödemesi hesabıma yapıldı fakat bu sefer de 60 lira eksik yapıldı. Bunun için sonradan kliksa beni arıyor eksik olan tutarın hesabıma hediye çeki kodu tanımlaması şeklinde olarak ödeyebiliriz deniliyor. Artık param kalmasın bir şekilde alayım diyorum ama simdi de hediye çeki kodunu vermeleri için mail atıyorum dönüş olmuyor arıyorum biz size bilgi vereceğiz diyorlar. Zaten paramı gasp ediyorsunuz daha neyin bilgisini veriyorsunuz.

 • Zafer 21 Ocak 2016

  Geri ödemeyi eksik yaptınız bunun için hediye çeki önerdiniz fakat eksik ödenen tutarında hesabıma yatırılmasını istiyorum.

 • Kliksa.com Temsilcisi05 Ocak 2016

  Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

 • Zafer 28 Aralık 2015

  Bu yanıtı yazılı ve sözlü olarak tam 12 gündür alıyorum zaten neyi inceliyorsunuz bu kadar. Artık ne yapıyorsanız yapın, hesabıma gerekli ödemeyi yapın.

 • Kliksa.com Temsilcisi28 Aralık 2015

  Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön