30 Haziran 2014

Kliksa.com İade Ettiğim Açık Ürünü Olduğu Gibi Yolladı!

Kilksa.com'dan aldığım Braun saç kurutma makinesinin kutusu açık ve yırtık şekilde elime ulaşmasından sonra firmayla iletişime geçerek şikayetimi bildirdim ve ürünü değişim için tekrar yolladım. Üç gün sonra bana aynı ürünü bilgilendirme yapmadan olduğu gibi gönderdiler.

Bir de bana "isterseniz siparişinizi iptal edelim diyorlar." Müşterinin bu iş için zaman ayırdığını anlamayacak kadar duyarsızlar ve resmen "paran kadar konuş, istersen geri verelim" ticaret kafasıyla çoğalan kurumların bu tavırlarını anlamak mümkün olmayacak bir hale geldi.

Diyecek çok şey var ama alıştı herkes artık böyle yaşamaya.

İsmail 745 Okunma

Cevaplar

  • İsmail07 Temmuz 2014

    Tarafıma SMS yoluyla bilgilendirme yapıldı ve eğer ürünü gönderirsem gereğinin yapılacağı bilgisi tarafıma iletildi. Bir önceki şikayetimde de aynı şekilde denmişti ve ürün aynı şekilde yollanmıştı. Ürünün neden aynı şekilde yollandığı söylenmedi bile. Bir de sanki benim işim gücüm yok durmadan UPS kargoya gidip yanlış ürünlerimi postalıyorum. Kliksa Ticaret, ben neden internetten alışveriş yapıyorum sizce zaman kazanmak için olabilir mi? Kargoya gideceğim zamanla gider mağazadan ürünün yenisini görerek alırım ve sizin berbat hizmet anlayışınızla uğraşmazdım zaten. Gerçekten 10 üzerinden 0 ticaret anlayışınız var.

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın Üçpınar, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön