26 Ocak 2015

Kliksa.com Hediye Çekim Hiçbir Sebep Göstermeden İptal Edildi.

Kliksa.com 44945596 numaralı 07 Ocak 2015 tarihli alışverişimden 100 TL hediye çeki kazandım. İlk başta pasif durumda olan çekim şimdi iptal edildi yazısını aldı. Çekin kullanım tarihi 24-25-26 Ocak 2015. Çağrı merkezini aradım yanlışlık oldu hallediyoruz halledeceğiz şimdi olacak deyip oyaladılar. Bakalım çekimi son kullanım tarihine kadar iade edecekler mi? Merakla bekliyorum.

Gökhan 1.281 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan27 Ocak 2015

    Kliksa'dan 13.00'da tarafıma ulaşılıp haksız yere iptal edilen hediye çekimin yerine yeni bir hediye çeki verildi. Müşteri danışmanına sordum bu çekin bir son kullanım tarihi var mı diye net bir cevap veremedi. Ben de işimi garantiye almak için hemen akşamına 1099 TL tutarında bir alışveriş yaptım. Promosyon kodumu girdim. o da ne hata mesajı. Bu kodun ya tarihi geçmiş, ya sepet tutarı düşükmüş ya da bana ait değilmiş. Bu hata mesajının hiçbiri benim durumumla ilgili değil. Yani yine 100 TL'lik hediye çekimi kullanamadım. Aradım Kliksa'yı müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmıyor. Hep bir kayıt oluşturuyorlar. Bakalım sonucu merakla bekliyorum. Anamın ak sütü gibi helal olan hediye çekimi kullanabilecek miyim?

  • Kliksa.com Temsilcisi26 Ocak 2015

    Merhaba Gökhan Bey, Tarafınız ile iletişime geçilerek işlem durum bilgisi aktarılmış ve iletmiş olduğunuz üzere hesabınız üzerinden kampanya kapsamındaki alışverişlerinize istinaden detaylı olarak kontrol süreci başlatılmıştır.İşlem durum bilgisi aktarılmak üzere tarafınız ile iletişime geçilecektir Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön