29 Aralık 2014

Kliksa.com Hediye Çeki!

11/12/2014 tarihinde yaptığım 1005 TL tutarındaki alışveriş karşılığında ismime 100 TL hediye çeki Tanımlanmış ve 24-25 Aralık tarihlerinde kullanabileceğim söylenmiştir. 25 Aralık günü bahse konu siteden 109 TL tutarında alışveriş yaptığımda önüme gelen ekranda hediye çekimi 750 TL ve üzerindeki alışverişte aktif olacağını belirtmiştir.

İlk başta kampanya detayında böyle bir ifade bulunmamasına rağmen sonradan böyle bir şartın konulması tüketiciyi yanıltmak anlamına gelmektedir. Sabancı güvencesindeki kurumsal firmaya bu durumu yakıştıramadım. Mağduriyetimin giderilmesini, tahsis edilen hediye çekinin Şartsız şekilde harcanmak üzere tarafıma iadesini istiyorum.

Hasan 1.194 Okunma

Cevaplar

  • Hasan31 Aralık 2014

    Bu verdiğiniz bilgiyi (hediye çeki kullanım şartlarını) kampanyanızın altındaki açıklamalar bölümünde belirtmediğiniz için şu an şikayette bulunuyorum. Eğer yaptığınız alışverişten kazanacağınız hediye çekinizi bir sonraki 750 TL ve üzeri alışverişinizde kullanabilirsiniz diye bir açıklama koysaydınız size hak verirdim. Kampanyanızın açıklamalar bölümünde eksik bilgilendirme yaptığınız için hak etmiş olduğum 100 TL'lik hediye çekimin şartsız şekilde kullanmak üzere hesabıma yüklemenizi istiyorum.

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Aralık 2014

    Merhaba Hasan Bey; 100 TL’lik hediye çeki en az 750 TL, 200 TL’lik hediye çeki en az 1500TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız hediye çeki Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi kategorisindeki ürün alışverişlerinde kullanılmamaktadır.Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi alışverişlerinden hediye çeki kazanılmayacaktır. Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön