Kliksa.com Hasarlı Paket Gönderimi!

Mustafa K. |

Bana hasarlı paket gönderdikleri yetmiyor gibi bir de gelmemesi gereken paketi bilgileri dahilinde teslim almadım diye "adres bilgileriniz yanlışmış güncelleyin" mesajı atıyorlar. Teslim almadığım kargoyu nerede ise 1 haftayı geçti geri çağırmıyorlar. Israrla telefon açmaları gerektiğini yazdığım halde telefonda etmiyorlar.

Ben 1 haftadır mesaj atıyorum. Her zaman anlayışım için teşekkür ediyorlar. Fakat hizmet kalitesi sıfır. TV' yi almadan önce ürün sepetim de diye 10 kez aradılar şimdi bir kere sorunu çözme adına aramıyorlar. Bir firmanın 1. önceliği müşteri memnuniyeti olmalı. Kliksa.com'dan şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  25 Eylül
  22:37

  Bu kadar duyarsız firma daha önce görmedim siparişimden 10 gün geçti hala bilgilendirileceksiniz diye mesaj geliyor. resmen dalga geçiliyoruz.

 • 24 Eylül
  14:37

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com