Kliksa.com Gördüğüm En Kötü Hizmet!

Mükerrem A. |

Kliksa.com'dan bir LG televizyon aldım. Aynı gün teslimat seçtim ekstra ücret. Aradım bugün size teslim edilecektir dediler. Akşam oldu tekrar aradım. Ürünüm nerede? Bilmiyoruz Takip numarası verin kargoyu arayıp sorayım - veremiyoruz. 4 gün mücadele ettim belki 10 defa aradım 4. gün bana ürününüzün çıkışı yapılmamış iptal edin isterseniz dediler. İptal ettim yarım saat sonra TV geldi. Ürünü kabul ettim fakat ürünü sevmedim iade etmek istedim. İsteğinizi değerlendiriyoruz dediler. Geri dönmediler.

Belki toplamdaki 20. mailim de ürün iadenizi yapmak için siteden şikayet edin dediler zaten ettim dedim. Ürünü kapatın bize gönderin biz karar verelim iade alır mıyız almaz mıyız bakalım dediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mükerrem A.
  29 Aralık
  21:21

  Yardimci falan olunmadi

 • 23 Aralık
  08:39

  Merhaba Mükerrem Bey,

  Talebinize istinaden tarafınıza telefon ile bilgilendirme sağlanacaktır.

  Kliksa Destek

 • Mükerrem A.
  19 Aralık
  16:22

  Ayrıca ürünü aynı gün teslim etmek için aldıkları parayı geri ödeyeceğiz dediler ödemediler. Çağrı merkezi kahvehane den farksız hiç bir konuda yardımcı olmadılar. 2 günden önce hiç bir şeye cevap vermediler. iade istediğimde almadılar ürünü geç yolladılar .Bugüne kadar gördüğüm en kötü eticaret hizmeti. Asla ve asla kliksadan ürün almam aldırmam.