Kliksa.com Gelmeyen Ürünü Geri Göndermemi Bekliyor!

Serkan U. |

Kliksa.com sitesinden 23.10.2014 tarihinde Wollex New York Anne Bebek Bakım Çantası Kırmızı siparişi verdim. 30.10.2014 tarihinde ürünün faturası geldi ama ürün ortada yok. Defalarca aramama rağmen hep şikayetim not alındı ama herhangi bir sonuca ulaşamadım. Daha sonra bir kargo numarası verdiler ilgili kargo numarasını 5 gün boyunca sorguladım hep paketlenmek üzere beklemektedir uyarısı aldım.

10.11.2014 tarihi itibari ile hem telefondan hem internetten iptal başvurusu yaptım. İnternet sitesinde sorguladığımda Kliksa.com benden gelmeyen ürünü geri göndermemi bekliyor. Telefon açtığımda iptal talebinizden sonra 48 saat içinde size dönülür denmesine rağmen 72 saat geçti arayan soran yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan U.
  17 Kasım
  13:26

  Halen tarafınızdan herhangi bir geri dönüş olmadı.Tekrar aradım tedarikçiden cevap beklendiği söylendi.Sizinle tedarikçi arasında olna sorundan dolayı ben neden mağdur oluyorum

 • 12 Kasım
  19:52

  Sayın Uygur,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com