14 Mayıs 2015

Kliksa.com Firmayı Bahane Ederek Para İademi Yapmıyorlar!

16.04.2015 tarihinde toplam bedeli 2.440 TL olan dört adet ürün aldım. 20.04.2015 tarihinde ürünleri teslim aldım. Ürünlerden biri mama sandalyesi. Mama sandalyesinin tekerleri eksik çıktı. Tekerleri talep ettik ve gönderdiler. Aldığım bir diğer ürün baby 2 go p. Delux çift yönlü bebek arabasıydı. Ben çift yönlü beklerken bebek arabasını tek yönlü gönderdiler.

İade etmek istediğimi söyledim ürünü gönderdim. Ürün depolarına ulaştı satıcı firmaya gönderdiler hala onlardan cevap bekliyorlarmış, 1 aydır mağdurum. Defalarca aradım hiç kimse ilgilenmiyor. Her defasında biz satıcı firmadan cevap bekliyoruz, dönüş yapılacaktır diyorlar ama sonuç yok.

Hacer 274 Okunma

Cevaplar

 • Hacer25 Mayıs 2015

  Tarafım aranarak bilgi verilmiş:) evet arandık ama ürünü biz kullanmışız ürün çift taraflıymış tamemen haksız görüldük. Değişim yapılmadan ve para iadesi yapılmadan aynı ürünü gönderiyorlar. nerede koşulsuz şartsız iade yapabilme hakkı. Kliksa.com dan bir daha alışveriş yapmayacağım ve kimseye de yaptırmayacağım. Bizi 2 ay boyunca mağdur ettiler.

 • Kliksa.com Temsilcisi22 Mayıs 2015

  Sayın BODUR, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

 • Hacer18 Mayıs 2015

  Telefonla hemen hemen her gün ariyoruz. Yaptığınız çok ayıp Bizi günlerce bu şekilde mağdur edemezsiniz. Her telefonda size haber verecegiz deyip kapatiyorsunuz. 1 aydır iade yapamadiniz.

 • Kliksa.com Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Sayın BODUR, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön