12 Nisan 2013

Kliksa.com Firma Sorunlarla İlgilenmedi!

Kliksa. com'dan siparişim LG LM640 TV'nin teknik servisçe arızasının belirlenmesiyle 30 martta değişim/iade kaydı açıp, 1 Nisanda ürünü firma adresine gönderdim. 8 Nisandan itibaren her gün firmanın canlı destek hattından çözüm beklediğimi, evde TV bulunmadığını ve beklediğimiz uzun sürenin sorun oluşturduğunu belirttiğim halde firmadan hiçbir yetkili dönüş yapmamıştır.

Uzun sürede firmanın çözüm ulaştırmaması ve çağrı operatörünün 'en kısa zamanda' hatta son ulaşımlarımda 'size yarın dönüş yapacaklar' yazılarına rağmen firmanın müşterisine bu kadar duyarsız kalması ailece bizi mağdur etmiştir. Telefonla ulaşamadığımız firmadan daha fazla mağdur etmemesi konusunda acil çözüm bekliyoruz.

Erdem 79 Okunma

Cevaplar

  • Erdem12 Nisan 2013

    Tarafıma aktarılan herhangi bir bilgi yoktur. Çözüm bekliyoruz.

  • Kliksa.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön